Roletai ir Žaliuzės

Home / Roletai ir Žaliuzės

Roletai


Žaliuzės

Roletai (ritininės žaliuzės) – tai audinys susukamas į specialią kasetę, kuri tvirtinama prie stiklajuosčių, viršutinėje lango dalyje. Atvertus langą audinys lieka arti stiklo specialių kreipiamųjų pagalba. Roletai gaminami iš impregnuotų (specialiai padengtų cheminėmis medžiagomis) audinių, kurie atsparūs drėgmei, dėmėms ir neblunka. Audiniai pasirenkami iš katalogo. Roletai valdomi spyruoklinio mechanizmo pagalba, kuris leidžia žaliuzes užfiksuoti bet kurioje padėtyje arba grandinėle.

Priklausomai nuo roletų tipo jų plotis gali būti nuo 1.50 m iki 3.0 m, aukštis – nuo 1.80 m iki 3.0 m.

Roletai

Horizontalios žaliuzės


Paprastos horizontalios žaliuzės gali būti montuojamos tarp lango stiklų ir prie stiklo iš kambario pusės. Jos gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininės juostos ir lengvai reguliuojamos . Didelė spalvų paletė leis pasirinkti norimą spalvą. Minimalus plotis – 180 mm, maksimalus plotis – 2800 mm, aukštis – 3000 mm.

Žaliuzės
Žaliuzės

ISO VENUS tipo horizontalios žaliuzės yra skirtos plastikiniams ir europinio standarto mediniams langams. Jos gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininės juostos ir ypatingos tuo, kad atvertus langą bet kokiu kampu, žaliuzės liks prigludusios prie stiklo. Jų valdymas ir reguliavimas paprastas – grandinėle. Žaliuzės gali būti pakeliamos ir užfiksuojamos norimame aukštyje ta pačia grandinėle. Žaliuzės tvirtinamos prie stiklajuostės nepažeidžiant lango rėmo. Minimalus žaliuzių plotis – 320 mm, maksimalus plotis -2200 mm, maksimalus aukštis – iki 2000 mm.

ISO VENUS standart tipo horizontalios žaliuzės yra skirtos plastikiniams ir europinio standarto mediniams langams. Jos gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininės juostos. Jų valdymas – lazdele reguliuojama, o virvute – pakeliama. Atvertus langą, žaliuzės liks prigludusios prie stiklo. Minimalus žaliuzių plotis – 320 mm, maksimalus plotis -2200 mm, maksimalus aukštis – iki 2000 mm.

Žaliuzės

Medinės horizontaliosios žaliuzės gaminamos iš 25 mm ir 50 mm natūralios medienos juostelių ir suteika interjerui išskirtinį jaukumą. Žaliuzių su 25 mm juostelėmis plotis nuo 350 mm iki 2400 mm. Žaliuzių su 50 mm juostelėmis plotis nuo 400 mm iki 2400 mm. Žaliuzių aukštis iki 2200 mm. Valdymos rankenėle arba virvele.

Vertikalios žaliuzės


Žaliuzės

Vertikalios žaliuzės gaminamos iš impregnuotų audinių atsparių saulės spinduliams. Audiniai pasirenkami iš katalogo. Žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lubų , prie sienų arba langų nišose. Jos valdomos grandinėle ir gali būti sutraukiamos į vieną pusę arba nuo lango vidurio į šonus. Žaliuzių plotis iki 5 m., aukštis iki 4 m.

Apsauginės žaliuzės


Apsauginės žaliuzės yra skirtos apsaugoti patalpas nuo įsilaužimo, taip pat ir nuo lietaus, vėjo, saulės spindulių poveikio. Jos gaminamos iš aukštos kokybės aliumininio, užpildyto poliuretanu, profilio. Nuleidžiamos ir pakeliamos mechaniniu arba elektriniu būdu. Jei naudojamas elektrinis pakėlimo būdas, tai galimi du variantai: rakto pagalba arba distancinio pultelio pagalba. Jei naudojamas mechaninis būdas – tai apsauginės žaliuzės pakeliamos mechaninio suktuko pagalba. Apsauginių žaliuzių profiliai gali būti įvairių spalvų ir tokių pločių – 37, 40, 55 ir 77 mm.

Žaliuzės

Tinkleliai nuo uodų


Plastikiniai langai

Tinkleliai nuo uodų yra skirti apsaugoti patalpas nuo uodų. Jie gaminami iš stiklo pluošto ir įrėminti aliumininiame rėmelyje. Tvirtinami iš lauko pusės ant medinių ir plastikinių langų. Tinkleliai nuo uodų gali būti dviejų tipų: tinkleliai su rėmeliu ir ritininiai tinkleliai.